Novinky Aktuální informace, akce, upozornění

Úvod / Novinky / Výpis novinek

Novinky a aktuality

Västerbointerstate po dlhšej pauze opäť vyhrala medzi elitou

Västerbointerstate po dlhšej pauze opäť vyhrala medzi elitou

Po dvoch predchádzajúcich mítingoch, ktoré sprevádzali výdatné dažde, sa na hipodróme Bravantice konečne ukázali slnečné lúče. Babie leto tak poslednú septembrovú sobotu spríjemnilo divákom klusácky dostihový deň, ktorý mal skôr prevádzkový charakter.


Ready To Race napriek chybe vyhrala České klusácke derby

Ready To Race napriek chybe vyhrala České klusácke derby

Najvýznamnejšiu skúšku sezóny na bravantickom hipodróme ovplyvnili prvú septembrovú nedeľu ťažké klimatické podmienky. Nabitý míting napriek tomu sledovali v daždi stovky divákov. Dráha však bola s pribúdajúcimi dostihmi čoraz náročnejšia a rovnako ako na augustovom dostihovom dni sa ani tento raz neklusalo pod minútu dvadsať na kilometer.


Sázky na klusácké dostihy nově nabírá společnost Tipsport

Sázky na klusácké dostihy nově nabírá společnost Tipsport

Pro milovníky sázení ale i pro ty, kteří si chtějí dostihy více užít máme významnou novinku! Sázky na klusácké dostihy nově nabírá společnost Tipsport a to výhradně online, lze si tak vsadit doslova odkudkoliv. Stačí pouze učet u tipsportu a můžete sázet přímo na závodišti přes Váš telefon.
Vše potřebné k založení konta najdete na stránkách tipsport


Ready to Race zostáva favoritkou derby

Ready to Race zostáva favoritkou derby

Pätnásť dní pred vrcholom sezóny na hipodróme v Bravanticiach prebehla ostro sledovaná skúška, ktorá mala napovedať, kto vyhrá tento rok súboj modrú stuhu. Všetkých sedem zápolení mítingu počas predposlednej augustovej soboty však výrazne poznačili silné dažďové prehánky, ktoré spomalili dráhu približne o štyri sekundy na kilometer.


Sir Viking vyhral Cenu Gellérta

Sir Viking vyhral Cenu Gellérta

Mimoriadne vydarený míting videli diváci koncom júla na hipodróme Bravantice. V príjemnom letnom počasí mohli sledovať sedem zápolení a mimoriadny bonus v podobe dostihov pre poníky v sulkách.  Hipodrom Bravantice

Sportovně-relaxační areál Hipodromu Bravantice byl spuštěn v dubnu 2014. Kromě dostihové dráhy je k dispozici zázemí, tribuna, stáje pro 80 koní, občerstvení, a ve vybrané dny různé doprovodné programy.

Moravskoslezský kraj
  Novinky hipodromu
  • Termíny dostihů na rok 2022
    30.03.2022 - 30.4.2022 - termín zrušen 28.5.2022 25.6.2022 9.7.2022 6.8.2022 17.9.2022 15.10.2022 případné změny budou vyhrazeny
  • Sezóna 2021 je u konce
    29.11.2021 - Uvidíme se v dalším roce! Předběžná termínová listina klusáckých dostihů v Bravanticích pro rok 2022: 30.4., 28.5., 25.6., 9.7., 6.8., 17.9., 15.10. Termíny mohou být předmětem změn. Během roku budeme přidávat více informaci k jednotlivým dnům.
  Rychlý kontakt
    HIPODROM BRAVANTICE

   Vřesinská 128/40
   708 00 Ostrava

 
  www.dostihyostrava.cz


   Mapa areálu
  Jak se k nám dostanete
  Napište nám