VII. DOSTIHOVÝ DEN 2023
start bude upřesněn

► Cena Vatagy - Zlatý okruh 2180 m VI. (SD)
► Breeders Crown dvouletých(CH)
► Trotteur Francais XIV.
► a další dostihy

Novinky Aktuální informace, akce, upozornění

Úvod / Novinky / Výpis novinek

Novinky a aktuality

Gember Attack splnil úlohu favorita, Aida V prekvapila

Gember Attack splnil úlohu favorita, Aida V prekvapila

Pomerne chladný záverečný míting sezóny tvorilo dovedna desať zápolení, v ktorých sa predstavili kone zo štyroch krajín. Výborné súboje sledovala asi stovka pravidelných návštevníkov Hipodrómu Bravantice.


Medzi Francúzmi dominovali Bogdanka a Bikala

Medzi Francúzmi dominovali Bogdanka a Bikala

Hipodróm v Bravanticiach sa poslednú októbrovú sobotu zahalil do hmly. Tesne pred začiatkom predposledného mítingu sezóny však areál zaliali slnečné lúče a návštevníci mohli sledovať deväť zaujímavých zápolení, v ktorých bojovali kone z Českej republiky, Poľska, Rakúska i Slovenska.


Donadonitranss R vybojoval triumf v Zlatom okruhu

Donadonitranss R vybojoval triumf v Zlatom okruhu

Pätnásty míting na hipodróme v Bravanticiach sa začal už ráno Výstavou klusáckych koní, ktorú otvorila prehliadka troch plemenných žrebcov a šiestich chovných kobýl. Prezentácia dostihových klusákov pokračovala pred každým z ôsmich zápolení, ktoré v chladnom počasí sledovala asi stovka divákov.


Nanana sa vrátila na trón, Svoboda získal double

Nanana sa vrátila na trón, Svoboda získal double

Nádherné jesenné počasie sprevádzalo štrnásty míting sezóny na hipodróme v Bravanticiach. Asi dve stovky návštevníkov videli dovedna deväť klusáckych zápolení. A bolo sa na čo pozerať.


Salet Teč v derby-dráme porazil Boccaccia

Salet Teč v derby-dráme porazil Boccaccia

Výborná divácka kulisa, príjemné počasie a kvalitné výkony. Tak vyzeral vrcholný míting sezóny, ktorý sa konal prvú septembrovú sobotu na hipodróme v Bravanticiach. Takmer tisícka priaznivcov sledovala dramatické súboje v jedenástich dostihoch. K dispozícii bol tiež bohatý sprievodný program, stávková kancelária, nafukovací hrad pre najmenších či vystúpenia mažoretiek.  Hipodrom Bravantice

Sportovně-relaxační areál Hipodromu Bravantice byl spuštěn v dubnu 2014. Kromě dostihové dráhy je k dispozici zázemí, tribuna, stáje pro 80 koní, občerstvení, a ve vybrané dny různé doprovodné programy.

Moravskoslezský kraj
  Nejbližší akce
  • 30.09.2023 VII. DOSTIHOVÝ DEN 2023
    start bude upřesněn ► Cena Vatagy - Zlatý okruh 2180 m VI. (SD) ► Breeders Crown dvouletých(CH) ► Trotteur Francais XIV. ► a další dostihy

  Poslední výsledky
  Novinky hipodromu
  • Termíny dostihů v roce 2023
    20.04.2023 - 6.5. 20.5. 17.6. 15.7. 29.7. 19.8. 30.9. 14.10. Případné změny budou vyhrazeny.
  • Hannah, aneb krásný příběh Trotteur Francais
    28.11.2022 - Je to jeden z největších sportovních objevů té nejvyšší úrovně na začátku zimní sezóny, dokonce objev s velkým H. Ale kromě toho, že se Hannah (Vulcain de Vandel) stala vlajkovou lodí klusáků písmene H, představuje nám i jedinečný příběh: vítězstvím v Prix Joseph Lafosse minulý pátek, se stala prvním francouzským klusákem narozeným mimo naše hranice, který vyhrál poloklasiku. Zde je příběh Hannah, která vlastní český pas.
  Rychlý kontakt
    HIPODROM BRAVANTICE

   Vřesinská 128/40
   708 00 Ostrava

 
  www.dostihyostrava.cz


   Mapa areálu
  Jak se k nám dostanete
  Napište nám